KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13141069
nr 1314 1069
Leonard Wiedh
(1866-1938), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 71x103 cm
Leonard Wiedh, svensk målare född 1866, död 1938.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:29:48
23/3 13:12:58